Uitslagen Grand Prix

Fouten voorbehouden. Aan onderstaande gegevens kunnen geen rechten ontleend worden.
Groep
Rang
Naam
KNSB
Club
Pt.
A
1
Diego Kaersenhout
8482936
Pion.
2,0
 
2
Daniel Franke
8642546
Klim-op
2,0
 
3
Kathleen Wiegmann
8596159
Klim-op
1,5
 
4
Kim Meijer
8345876
Pion.
0,5
B
1
Dani Retel Helmrich
8644471
Klim-op
2,0
 
2
Jeroen Verkade
8589680
Botw.
2,0
 
3
Manasvita Basa
8601527
Almere
1,0
 
4
Ismar Jeginovic
8497027
Pion.
1,0
C
1
Joaquin Aarts
8610294
RSR IT
2,0
 
2
Yuhao Chen
8530335
Klim-op
1,5
 
3
Rock Nehizena
8497082
Pion.
1,5
 
4
Thomas Den Bakker
8557560
Prom.
1,0
1
1
Yiling Liu
8578262
Pion.
3,5
 
2
Kevin Chen
8621371
Pion.
3,5
 
3
Danielle Jaspers
8369504
Prom.
3,0
 
4
Alaya Retel Helmrich
8636826
Klim-op
2,0
 
5
Yisha Chen
8530324
Klim-op
2,0
 
6
Nick Buitelaar
8677757
Schaakm.
1,0
2
1
Tonny Wang
8686975
Klim-op
4,0
 
2
Mike Erkemey
8699438
Klim-op
3,5
 
3
Christiaan Smeets
8640995
Pion.
3,5
 
4
Lamiek Tsehaye
8566041
RSR IT
3,0
 
5
Yuvraj Klaassens
8595081
Botw.
1,0
 
6
Bas de Torbal
8607874
H.O.
0,0
3
1
Dejen Oskam
8686733
DSC
4,0
 
2
Robin van Leeuwen
8564798
SHTV
3,0
 
3
Bram Ouwerkerk
8548089
Klim-op
3,0
 
4
Ansh Jakhari
8650070
Spijken.
3,0
 
5
Roman Schröder
8642975
Prom.
1,0
 
6
Djezzmonde Kanbier
8532854
Prom.
1,0
4
1
David Madularea
8700494
Voorburg
8,0
 
2
Rani Malhoe
8503143
DSC
8,0
 
3
Maksim Dekkers
8641743
Prom.
7,5
 
4
Mike van Leeuwen
8486522
Scheve T.
4,5
 
5
Bye
0
-Org
1,0
 
6
Bye
0
1,0
5
1
Thomas Alvares
8562884
SHTV
3,0
 
2
Milos Ridderplaat
8584576
DD
3,0
 
3
Vikram Klaassens
8610591
Botw.
3,0
 
4
Daria Dekkers
8605850
Prom.
2,0
 
5
Joppe Allaart
8592650
E.S.V.
2,0
 
6
Jason Jiang
8639752
Pion.
2,0
6
1
Yifui Liu
8578251
Pion.
5,0
 
2
Hayun Shin
8702804
DD
4,0
 
3
Jasper Aron Krause
8588789
Klim-op
3,0
 
4
Britt Meder
8580869
Pion.
2,0
 
5
Jochem Meeuse
8697557
Voorburg
1,0
 
6
David Meijboom
8671927
RSR IT
0,0
7
1
Albert Hovanisjan
8579626
Pion.
8,0
 
2
Jan Dao Trien
8712660
SG Rijsw.
6,5
 
3
Rocher Plet
8595653
Pion.
6,0
 
4
Aljosha Kuzniatsou
8725167
Wethouderbrederode
5,0
 
5
Allard van den Berg
8748157
SHTV
4,5
 
6
Bye
0
0,0
8
1
Sjef Lane
8617620
Schaakm.
8,0
 
2
Charlotte Saw
8619160
Pion.
7,0
 
3
Jasmijn Saw
8619171
Pion.
6,0
 
4
Elliott van Bergen Bravenboer
8594938
DSC
5,5
 
5
Niels Huurdeman
8662500
Prom.
2,0
 
6
Raidon Shigemoto
8692717
Kraling.
1,5
9
1
Valentijn Groen
8649960
Scheve T.
8,0
 
2
Boaz van der Helm
8672697
SHTV
7,0
 
3
Lisa de Regt
8692618
Prom.
6,0
 
4
Tim de Torbal
8611735
H.O.
6,0
 
5
Mick Achterberg
8695357
Herenweg
3,0
 
6
Bye
0
0,0
10
1
Nick Lai
8619182
Pion.
7,0
 
2
Niels Hoogenboom
8631238
Prom.
6,0
 
3
Oscar Verwer
8640313
RSR IT
6,0
 
4
Rudraksha Garg
8710724
HSV
5,0
 
5
Pierre Ballereau
8651225
SHTV
5,0
 
6
Guust Lane
8730227
Schaakm.
1,0
11
1
Fons van der Heijden
8752084
Zonnestr.
8,0
 
2
Ching Sui Hu
8700538
Voorburg
8,0
 
3
Sachar Willemse
8613187
Pion.
6,0
 
4
Jesse Verhart
8534174
Prom.
4,0
 
5
Nemo de Klerk
8486302
Scheve T.
4,0
 
6
Ines Nijhuis
8595367
DD
0,0
12
1
Timo van de Lisdonk
8611559
7,5
 
2
Scott Krohne
8639873
St. Jozef
7,0
 
3
George Leechburch Auwers
8723440
Voorburg
6,0
 
4
Jesper Kool
8711659
SHTV
5,0
 
5
Merijn van Ardenne
8700791
SHTV
2,5
 
6
Tom Janssen Groesbeek
8545526
Leonardo Bavinck Dord.
2,0
13
1
Casper Arman
8726740
Prom.
8,0
 
2
Vhinnzee Kanbier
8611801
Prom.
7,0
 
3
Anthony Chen
8643800
Klim-op
6,5
 
4
Mikolaj Dembska
8722934
Lierse
5,0
 
5
Szymon Dembska
8722923
Lierse
3,5
 
6
Bye
0
0,0
14
1
Julien Moreau
8667945
St. Maart.
7,0
 
2
Johan Westerveld
8657011
Schaakm.
6,5
 
3
Sijmen Tool
8717863
SHTV
6,5
 
4
Timo Bol
8731470
Voorburg
5,0
 
5
Jibbe Allaart
8643701
E.S.V.
4,0
 
6
Soufiane El Bouchtaoui
8692497
St. Jozef
1,0
15
1
Lieke Ouwerkerk
8751974
Klim-op
7,5
 
2
Noor Wijnands
8703970
St. Maart.
6,5
 
3
Arvind Jaharia
8658793
SHTV
5,0
 
4
Jaques Ballereau
8651236
SHTV
4,5
 
5
Jannick Raaijmakers
8650312
Prom.
4,0
 
6
Floor Verhart
8614595
Prom.
2,5
16
1
Floris van der Wiele
8746958
Scheve T.
9,0
 
2
Bram Kes
8639807
Pion.
7,5
 
3
Casper Baijings
8588921
Pion.
7,5
 
4
Gijs Meeuse
8723748
Voorburg
3,0
 
5
Lena Janssen Groesbeek
8611240
Leonardo Bavinck Dord.
3,0
 
6
Bye
0
0,0
17
1
Warre Sobel
8728049
RSR IT
7,5
 
2
Antonius Mikhail
8721867
Zonnestr.
7,5
 
3
Jonathan Verlack
8664458
Pion.
7,5
 
4
Daphne Smeets
8668121
Pion.
5,5
 
5
Daan Wijnands
8697590
St. Maart.
1,5
 
6
Meila Nijhuis
8735144
0,5
18
1
Kayra Sahin
8626926
H.O.
9
 
2
Mason Jiang
8692178
Pion.
8
 
3
Attila Stijnman
8746408
H.O.
6
 
4
Levy Vaneman
8752018
Pion.
5
 
5
Yara Allaart
8643712
E.S.V.
3
 
6
Bye
0
0
19
1
Elmar Boendermaker
8629610
Heldring
7,5
 
2
Levan Hildebrand
8749202
DD
7,5
 
3
Cas van der Linde
8752040
Nuts
6,0
 
4
Yana Hovanisjan
8638146
Pion.
5,0
 
5
Erik van de Waal
8733967
H.O.
2,0
 
6
Emilie Kuijf
8752051
Lusthof
2,0
20
1
Tycho Bultstra
8653887
RSR IT
9,5
 
2
Dean Plet
8752018
E. v. Beinum
8,0
 
3
Sofie Solleveld
8710042
St. Jozef
5,5
 
4
Wesley Ye
8735386
Pion.
3,0
 
5
Sofie Schouten
8733945
Prom.
2,5
 
6
Kai Lutje Wooldrik
8656175
Heldring
1,5
Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s